Aktuality
Sponzory TJ Sokol Zbečník jsou : Město Hronov, Wikov Industry a.s., Wikov MGI Zbečník, Saar Gummi Czech, City Tower Praha, Alien Technik, Rivco, Pivovar Primátor, COROLL s.r.o., Česká pojišťovna a.s. – Jan Koláčný, Tomáš Jirmann – počítače Hronov, Věra Bartošová – trafika „U nás“, Konzum „Na Kopečku“, Potraviny „U Dvořáčků“, Kavárna Blanka.


Valná hromada TJ Sokola Zbečník se koná 18. října 2013 od 19.00 hodin v pohostinství "Pod Chlomkem", těšíme se na hojnou účast a vaše připomínky.

Srdečně Vás zveme na druhý ročník Zbečnického vandru, trasy pro Vás připravil širší tým lidí a určitě Vás příjemně překvapí. Startovné se opět nevybírá a start je tradičně na hřišti TJ Sokol Zbečník. Více informací najdete na tomto webu.

zveme Vás na podzimní putování

V sobotu 15. června se konal již tradiční dětský den ve Zbečníku. Více než stovka dětí mohla zhlédnout vystoupení mažoretek, aerobiku a tvořivou dílnu DDM Domino Hronov. Dílnu pro děti připravili i šermíři skupiny Artair a příjemným doplňkem byla projížďka na koni z farmy Vítových ze Zbečníku. Malování na obličej se letos uchopili tři zruční kreslíři, takže děti odcházely domů patřičně vyzdobené a kdo se zrovna nemaloval, mohl se vyřádit na nízkých lanech nebo si opéct vuřty. Množství soutěží pak dominoval pokus o vypuštění plyšového medvěda na oběžnou dráhu. Ten se však díky drobné chybě našich špičkových inženýrů letos opět nepodařil. Děkujeme všem, kteří jste na dětský den přišli a všem, kteří dětský den pořádali. Bylo to fajn a slibujeme, že příští rok už medvěda bezpečně na oběžnou dráhu dopravíme! Zvláštní poděkování pak patří sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit. Byli to: Město Hronov, Saar Gummi Czech, Wikov MGI a.s., potraviny Dvořáčkovi, konzum Na Kopečku, potraviny Klicnarovi, Česká pojišťovna Jan Koláčný, Albisport, Merkurtoys.cz, farma Vítovi ze Zbečníka.
Fotografie z dětského dne ve Zbečníku 2013.
Vystoupení mažoretek DDM Domino Hronov.
Vystoupení aerobicu DDM Domino Hronov.

zveme Vás na dětský den na hřiště Sokola Zbečník

Děkujeme všem, kteří se přišli pobavit na dětský karneval ve Zbečníku. Děkujeme zároveň všem účinkujícím za perfektně provedená vystoupení – DDM Domino Hronov, ZŠ Hronov, ZŠ Velký Dřevíč. Viděli jsme vystoupení mažoretek, gymnastek, tanečníků, břišních tanečnic a vynikající parkůrek od Free Run. Sto padesát dětských návštěvníků a účinkujících dostalo na závěr od Šiškového dědka dárečky. Sponzory, díky kterým se tato maškarní veselice mohla uskutečnit, byli: Saar Gummi Czech, s.r.o., Město Hronov, Wikov MGI a.s., Česká pojišťovna a.s. – Jan Koláčný, Tomáš Jirmann – počítače Hronov, Věra Bartošová – trafika „U nás“, Konzum „Na Kopečku“, Potraviny „U Dvořáčků“, Kavárna Blanka. Těšíme se na Vás 15.června na Dětském dnu ve Zbečníku. Váš TJ Sokol Zbečník
Zpráva o karnevalu z Náchodského deníku.
První fotografie z dětského karnevalu ve Zbečníku (Katka Smu).
další fotografie z dětského karnevalu ve Zbečníku (medvěd).
Kdo zapomněl na karnevalu dětské rukavice (jedna z barev je i zelená) napište si o ně jsou u vodníka

zveme Vás na maškarní soutěžení do Zbečnické tělocvičny

První fotografie z povánočního soutěžení ve Zbečníku 2012.
Fotografie pana Macha a zpráva z Náchodského deníku
..jen musíme doplnit,že kouzlo se naopak podařilo! Sami kouzelníci hovoří o předělu v moderní magii. Proměna preclíku v plyn se povedla bezezbytku přímo před zraky malých diváků, kteří ocenili zejména tu skutečnost, že plyn byl jímán do igelitového sáčku....

zveme Vás na povánoční soutěžení do Zbečnické tělocvičny

Tradiční nohejbalový turnaj trojic na Štěpána 26.12.2012 v Hronově, tentokráte pořádá TJ Sokol Zbečník. Úroveň MAX.KRAJ, rozdělení podle přihlášených. Startovné 300 kč, prezence 8.30-8.45, začátek turnaje v 9.00. Občerstvení a hezké ceny zajištěné. Těšíme se na vaši účast!

Mikulášská zábava TJ Sokol Zbečník se koná 1.12.2012 od 19. 00 hod. v pohostinství Pod Chlomkem.Vzhledem k omezenému počtu míst (víc než 70 se nás tam opravdu nevejde) je tato zábava pouze interní, a je formou poděkování členům za práci v roce 2012.

Se smutkem vám oznamujeme, že naše sokolské řady navždy opustil 25.12.2012 pan Vojta Paul.
kamarád, sportovec a opravdový muzikantMikulášská zábava 2012
Turnaj o putovní bramboru 2012 se uskutečnil 13.10.2012.
Na stránku s fotografiemi z turnaje se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.

kliknutím přejdete na fotografie a výsledky z turnaje

Děkujeme za Vaši účast na prvním ročníku Zbečnického vandru, třeba vznikla tradice, a třeba ne :-) . Každopádně účast necelých 200 lidí je určitě výborným začátkem. Další ročník se uskuteční 14.9.2013 opět na hřišti TJ Sokol Zbečník. Opět s country muzikou a určitě už nějaké zvíře opečeme. Stránky s profily tratí se zatím připravují. Prví foky z akce jsou zde. A obrázky dětí na téma "Zbečnický vandr" najdete zde.

zveme Vás na podzimní putování

Zuzka Vlachová pořádá v sobotu 30. června 2012 v 8.30 hod. 6. ročník Víceboje smíšených dvojic Turnaj probíhá již tradičně na kurtech TJ Sokol Zbečník, večer bude pokračovat společným posezením u ohně, opékáním různých dobrot a popíjením dobrého moku. Přikládáme pozvánku na víceboj.
Zuzka Vlachová

První fotografie z Dětského dne ve Zbečníku 2012.
a první video...


zveme Vás na Dětský den ve Zbečníku 14.6.2012

TJ SOKOL ZBEČNÍK oddíl volejbalu pořádá v sobotu 21. dubna 2012 v 9.00 hod. POSLEDNÍ HALOVOU SMEČ (dříve turnaj veteránů) volejbalový turnaj pro současné i dřívější hráče a hráčky,kteří působí či působili v Sokole Zbečník nebo jsou alespoň našimi příznivci. Pokud se na hru necítíte, přijďte se podívat, popovídat si, zafandit. Večer od 19 hodin se koná společné posezení v restauraci Pod Chlomkem, na které zveme úplně všechny. Každého účastníka turnaje požádáme o příspěvek 50,- Kč na tělocvičnu. Všechny Vás zveme a těšíme se na Vaši účast!
Za Sokol Zbečník
Mgr. Ludvík Vlach

Na stránku s fotografiemi a videi z dětského karnevalu se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.
Kdo jste si zapomněl v tělocvičně modrá křídla - napište si o ně (sokol.zbecnik@seznam.cz)
kliknutím přejdete na videa a fotografie z dětského karnevalu

zveme Vás na maškarní soutěžení do Zbečnické tělocvičny

Na stránku s fotografiemi a videi z povánočního soutěžení pro děti se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.


kliknutím přejdete na videa a fotografie z povánočního soutěžení

zveme Vás na povánoční soutěžení do Zbečnické tělocvičny

3.12.2011 proběhla první sokolská tancovačka "Pod Chlomkem". Děkujeme, všem co přišli a všem co pořádali - příští rok je to 8.12.2012 :-)

Turnaj o Putovní bramboru Sokola Zbečník se odehrál 15.10.2011 pouze na jednom hřišti. Na přemrzlé a rozmáčené antuce se hrát nedalo.Kliknutím sem nebo na fotografii pod tímto textem se přesunete na stránku s fotografiemi a výsledky z turnaje.
kliknutím přejdete na fotografie a výsledky z turnaje

Usnesení a volbu výboru ze 14.10.2011 najdete na tomto odkazu :-)

Brigáda na hřišti - odizolování věčně vlhké boudy se konala 8.10.2011. Šimkovi uklidili boudu a nářaďovnu a ostatní kopali a kopali- Hájek,Voborník,Pavlíček,Vlach,Ekrt,Podstavec,Káva,Culda - snad jsem na někoho nezapomněl...(pár fotek z brigády - stačí kliknout na fotku dole)
kliknutím přejdete na fotografie z brigády

Se smutkem vám oznamujeme, že naše sokolské řady navždy opustil 12.9.2011 pan Josef Braha ve věku nedožitých 83 let (*19.12.1928).
Tady je vzpomínka na Joskovy 80 tiny Pod Chlomkem..


Na stránku s fotografiemi a videi z víceboje dvojic 25.6.2011 se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.

kliknutím přejdete na videa a fotografie z víceboje dvojic

Na stránku s fotografiemi a videi z dětského dne 11.6.2011 se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.
... teda za ten Zbečnický satelit se omlouváme, ale občas se něco prostě nepovede ...
kliknutím přejdete na videa a fotografie z dětského dne

Plakát na dětský den 2011.

Ahoj sportovci, už se nám pomalu blíží léto a s ním i červnový zbečnický víceboj smíšených dvojic 2011. Takže zasílám pozvánku , posílám pozdravy a přeji pěkný a pohodový den - takže 25.6.2011 v 9.00 hod. na startu :-)
Zuzka Vlachová.
dětský den 2011

TJ Sokol Zbečník oddíl volejbalu pořádá v sobotu 16.dubna 2011 v 9.00 hod. POSLEDNÍ HALOVOU SMEČ (dříve turnaj veteránů).
Zveme na volejbalový turnaj pro současné i dřívější hráče a hráčky, kteří působí či působili v Sokole Zbečník nebo jsou alespoň našimi příznivci. Pokud se na hru necítíte, přijďte se podívat, popovídat si, zafandit. Večer od 17 hodin se koná společné posezení s hudbou v restauraci Pod Chlomkem, na které zveme úplně všechny. Každého účastníka turnaje požádáme o příspěvek 50,-Kč na tělocvičnu. Těšíme se na Vaši účast! Mgr. Ludvík Vlach

Na stránku s fotografiemi a videi z karnevalu pro děti 5.3.2011 se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.
... zbyl nám po maškarním zelený vodnický klobouček a můj to není - napište si o něj (vlevo dole webmaster) ...
kliknutím přejdete na videa a fotografie z povánočního soutěžení
Plakát na dětský karneval 2011.

Na stránku s fotografiemi a videi z povánočního turnaje v nohejbalu se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.

kliknutím přejdete na videa a fotografie z povánočního soutěžení

Na stránku s fotografiemi a videi z povánočního soutěžení se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.
fotografie a videa jsou na stránky věšena průběžně, tak mějte prosím strpení :-)

kliknutím přejdete na videa a fotografie z povánočního soutěžení
Na videa ze štěpánského turnaje se přesunete kliknutím sem, nebo z nabídky NOHEJBAL po levé straně :-)

Povánoční nohejbalový turnaj trojic bez cen a bez vstupného se koná 30.12.2010 v tělocvičně ZŠ Zbečník od 13.00 hod.

Tradiční Štěpánský basketbalový turnaj se koná v neděli 26.12.2010 v tělocvičně ZŠ Zbečník od 14.00 hod.

zveme Vás na povánoční soutěžení do Zbečnické tělocvičny

Na záznam od Majkla Přibyla z "Turnaje o putovní bramboru" se přesunete kliknutím sem.

přijďte si zahrát florrball

Nohejbalový turnaj trojic bez cen a bez vstupného pro pozvané přátele Sokol Zbečník ("Turnaj o putovní bramboru") se bude konat v sobotu 9.10.2010 od 13.00 hod na kurtech.

přijďte si zahrát basket
tělocvičnu najdete zde....

Na stránku s aquaskipperem se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.
na stránce najdete aktuální fota a videa z III. mistrovství ČR 2010 na AquaSkipperu

kliknutím přejdete na videa a fotografie z karnevalu


Na veškeré fotografie a videa z víceboje dvojic z 26.6.2010 se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.

kliknutím přejdete na videa a fotografie z víceboje dvojic


Na veškeré fotografie a videa z dětského dne 19.6.2010 se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem.

kliknutím přejdete na videa a fotografie z karnevalu


Tak první pokusy s akvaskipperem (zatím ty neúspěšné) ze Dřevíčského koupaliště jsou zde.


Pozvánka na Dětský den ve Zbečníku konaného 19.6.2010 ve 14.00 hodin na hřišti Sokola. Hřiště ve Zbečníku najdete tady.

dětský den ve Zbečníku 2010 mezinárodní skoky do vody

Čtvrtý ročník víceboje smíšených dvojic 26.6.2010

Ahoj sportovci, už se nám pomalu blíží léto a s ním i červnový zbečnický víceboj smíšených dvojic. Takže zasílám pozvánku , posílám pozdravy a přeji pěkný a pohodový den
Zuzka Vlachová.

rozpisy nohejbalových soutěží - a výsledky zápasů visí ve složce oddíly -> nohejbal

Poslední smeč 17.4.2010 - pozvánka

Volejbalový turnaj pro současné i dřívější hráče a hráčky, kteří působí či působili v Sokole Zbečník nebo jsou našimi příznivci. Zakončený bude jako vždy posezením s tanečkem. Pokud se na hru necítíte, přijďte se podívat, popovídat si, zafandit. Společné posezení s hudbou se koná od 17.00 hod. v restauraci "Pod Chlomkem", na které zveme úplně všechny.

Koupili jsme aquaskipper čili Water bird

V současné době vytváříme tým lektorů, který by vám pomohl se rozlétnout po hladině. Začneme až bude voda venku teplejší a pravděpodobně na Špince - informace hledejte na webu. Možná se nám to zpočátku nebude úplně dařit, a tak soutěž můžeme přihlásit až příští rok......

Dětský karneval 6.3.2010 - pozvánka
Opět další z premiér, tentokrát dětského karnevalu se odehrála ve Zbečnické tělocvičně. Měli jsme trochu obavy, jestli někdo přijde a jestli vůbec někdo přijde v masce, ale měli jsme z toho nakonec dobrý pocit. Fotografie, stejně jako videa tam budou postupně přibývat ( jak nám je budete dávat ) - a kdo si v tělocvičně zapomněl tenisky, ať si o ně napíše, jsou u Pytlíka ! Poděkování zaslouží celý realizační tým - Čmelda, Klaun, Učitel v modrém, Vodník, Čarodějnice - a všichni, co se na sobotním dění podíleli - mažoretky a aerobic DDM Domino Hronov, Šiškový dědek, Joska s Britem a ostatní co nám pomáhali - díky a v červnu na dětském dnu - tedy na Zbečnických skocích do vody s mezinárodní účastí - nashledanou !

Na veškeré fotografie a veškerá videa se přesunete kliknutím buď sem a nebo na fotografii pod tímto textem, už se to tam všechno nevešlo....

kliknutím přejdete na videa a fotografie z karnevaluSe smutkem vám oznamujeme, že naše sokolské řady navždy opustil 25.2.2010 pan Bohuslav Maršík.Se smutkem vám oznamujeme, že naše sokolské řady navždy opustil 8.2.2010 pan Lubomír Kylar.


Vánoční nohejbalový happening
se konal 30.12.2009 od 13.00 hod. Šest týmů, systém každý s každým, bez vstupného a bez cen - pokud nepočítáme tu sušenku, kterou dostal nakonec Matěj za vítězství. Povedlo se to a příští rok to určitě zopakujeme. Videa ze zápasu budou po konverzi pověšena do: oddíly -> nohejbal -> někde na konci... Videa ze Štěpánského turnaje jsou postupně věšena do složky: oddíly -> nohejbal (dole)


Dětské vánoční soutěžení 30.12.2009 - pozvánka
Premiéra dětského vánočního soutěžení neměla chybu. Je skvělé, že někdo vymění teplé pelíšky za prochladlou tělocvičnu, televizi za líného sobíka Bobíka, ale tak prostě a jednoduše vznikají nové olympijské naděje...
Slíbené fotografie z vánočního soutěžení
NOVÉ - další fotografie z vánočního soutěžení
Tož, už to tu visí, je to syrové bez úprav, jaký sám život je, hezký Nový rok!!!

kliknutím přejdete na fotografie z tělocvičny

Tradiční Štěpánský turnaj v basketbalu 26.12.2009 - pozvánka
mikuláš - cvičení rodičů a dětí 1991 - nově
Dětský den 1983 - nově
kliknutím přejdete na fotografie dětského dnu 1983
foto zápasy volejbal ženy 21 a 28.11.2009
foto volejbal ženy a přípravka
Rozpis tělocvičny a rozpisy zápasů volejbal
Ve složce oddíly -> volejbal je rozpis zápasů volejbalu na sezónu 2009/10.
Ve složce oddíly -> nohejbal je foto vítěze OP 2009

Šestiboj smíšených trojic 22.8.2009


Šestiboj smíšených trojic proběhl za účasti 12 týmů ...více o šestiboji... nějaká ta fota ze šestiboje..... a další fota......

víceboj trojic 22.8.09

Třetí ročník víceboje smíšených dvojic 27.6.2009
Úplně hladce a v perfektní atmosféře proběhl v sobotu 27.června 2009 třetí ročník Víceboje smíšených dvojic. ...celá zpráva z víceboje... nebo další fotografie.

vpravo hleď....


Dětský den 20.6.2009
T.J. Sokol Zbečník po delší době obnovil svou dlouholetou tradici, kterou bylo tradiční pořádání dětských dnů. Dětský den se konal 20.června 2009 více o dětském dnu... nebo další fotografie....

dětský den 20.6.2009

Naše kontaktní adresa


5.3.2001-25.11.2007